Upcoming Football Fixtures

Petro de Luanda
14:00 14:00 Girabola LeagueG match Between Petro de Luanda vs Progresso Girabola
Central Cordoba Santiago
18:35 18:35 Copa Argentina LeagueC match Between Central Cordoba Santiago vs Estudiantes de La Plata Copa Argentina
CA Fenix
18:30 18:30 Primera B Metropolitana Apertura LeagueP match Between CA Fenix vs Comunicaciones Primera B Metropolitana Apertura
Barracas Central
18:30 18:30 Primera Nacional Group A LeagueP match Between Barracas Central vs Temperley Primera Nacional Group A
Lernayin Artsakh
11:30 11:30 1. Division League1 match Between Lernayin Artsakh vs FK Dilijan 1. Division
Ararat-Armenia FC II
11:30 11:30 1. Division League1 match Between Ararat-Armenia FC II vs Pyunik FC II 1. Division
FC Lokomotiv Yerevan
11:30 11:30 1. Division League1 match Between FC Lokomotiv Yerevan vs Shirak II 1. Division
Ararat II
11:30 11:30 1. Division League1 match Between Ararat II vs Junior Sevan FC 1. Division
FC Aragats
11:30 11:30 1. Division League1 match Between FC Aragats vs FC Urartu II 1. Division
BKMA Yerevan
11:30 11:30 1. Division League1 match Between BKMA Yerevan vs FK Masis 1. Division
FK Van
11:30 11:30 1. Division League1 match Between FK Van vs Ani Yerevan 1. Division
FC Torpedo Yerevan
11:30 11:30 1. Division League1 match Between FC Torpedo Yerevan vs FC West Armenia 1. Division
Al Tadamun Buri
15:00 15:00 Second Division LeagueS match Between Al Tadamun Buri vs Isa Town Second Division
Qalali
15:00 15:00 Second Division LeagueS match Between Qalali vs Al Ittifaq Maqaba Second Division
Olympic Charleroi U21
18:00 18:00 Reserve Pro League Cup LeagueR match Between Olympic Charleroi U21 vs Standard Liège U21 Reserve Pro League Cup
Palmeiras U20
18:00 18:00 Brasileiro U20 LeagueB match Between Palmeiras U20 vs Bahia U20 Brasileiro U20
Corinthians U20
18:00 18:00 Brasileiro U20 LeagueB match Between Corinthians U20 vs Botafogo U20 Brasileiro U20
Flamengo U20
18:00 18:00 Brasileiro U20 LeagueB match Between Flamengo U20 vs Sao Paulo FC U20 Brasileiro U20
Santos U20
18:00 18:00 Brasileiro U20 LeagueB match Between Santos U20 vs Ponte Preta U20 Brasileiro U20
Atletico Mineiro U20
18:00 18:00 Brasileiro U20 LeagueB match Between Atletico Mineiro U20 vs Coritiba U20 Brasileiro U20
Gremio U20
18:00 18:00 Brasileiro U20 LeagueB match Between Gremio U20 vs Fluminense U20 Brasileiro U20
Cruzeiro MG U20
18:00 18:00 Brasileiro U20 LeagueB match Between Cruzeiro MG U20 vs Vasco da Gama U20 Brasileiro U20
Atletico PR U20
18:00 18:00 Brasileiro U20 LeagueB match Between Atletico PR U20 vs Sport Recife PE U20 Brasileiro U20
Chapecoense SC U20
18:00 18:00 Brasileiro U20 LeagueB match Between Chapecoense SC U20 vs Vitoria U20 Brasileiro U20
Internacional RS U20
18:00 18:00 Brasileiro U20 LeagueB match Between Internacional RS U20 vs America Mineir U20 Brasileiro U20
Santo Andre SP
18:00 18:00 Copa Paulista 3rd Round Group 10 LeagueC match Between Santo Andre SP vs São Caetano Copa Paulista 3rd Round Group 10
EC São Bernardo
18:00 18:00 Copa Paulista 3rd Round Group 9 LeagueC match Between EC São Bernardo vs Comercial FC Copa Paulista 3rd Round Group 9
Linense SP
18:30 18:30 Copa Paulista 3rd Round Group 9 LeagueC match Between Linense SP vs EC XV de Novembro (Piracicaba) Copa Paulista 3rd Round Group 9
Bragantino SP
00:30 00:30 Serie B LeagueS match Between Bragantino SP vs Oeste SP Serie B
Sao Bento SP
00:30 00:30 Serie B LeagueS match Between Sao Bento SP vs Coritiba PR Serie B
Zagorets
13:00 13:00 Third League South East LeagueT match Between Zagorets vs FK Atletik Kuklen Third League South East
Union La Calera
21:30 21:30 Primera Division LeagueP match Between Union La Calera vs Universidad Catolica Primera Division
AD San Carlos
02:00 02:00 Primera Division Apertura LeagueP match Between AD San Carlos vs Limon FC Primera Division Apertura
Municipal Grecia
21:05 21:05 Primera Division Apertura LeagueP match Between Municipal Grecia vs Santos De Guapiles Primera Division Apertura
Don Bosco Lubumbashi
14:30 14:30 Super League LeagueS match Between Don Bosco Lubumbashi vs St. Eloi Lupopo Super League
Sanga Balende
14:30 14:30 Super League LeagueS match Between Sanga Balende vs Dauphins Noirs Super League
Vejle U17
10:30 10:30 Ligaen U17 LeagueL match Between Vejle U17 vs Brondby U17 Ligaen U17
BK Skjold U21
16:00 16:00 U21 Ligaen Group A 1 LeagueU match Between BK Skjold U21 vs Vanlose U21 U21 Ligaen Group A 1
Hackney Wick
18:45 18:45 Eastern Counties League Division One South LeagueE match Between Hackney Wick vs Lopes Tavares London Eastern Counties League Division One South
Corby Town
18:45 18:45 FA Trophy Qualification LeagueF match Between Corby Town vs Histon FA Trophy Qualification