Football Live Scores for September 10, 2019

FT
England
- - European Championship Qualification Group A LeagueE match Between England vs Kosovo European Championship Qualification Group A
FT
Montenegro
- - European Championship Qualification Group A LeagueE match Between Montenegro vs Czech Republic European Championship Qualification Group A
FT
Lithuania
- - European Championship Qualification Group B LeagueE match Between Lithuania vs Portugal European Championship Qualification Group B
FT
Luxembourg
- - European Championship Qualification Group B LeagueE match Between Luxembourg vs Serbia European Championship Qualification Group B
FT
Albania
- - European Championship Qualification Group H LeagueE match Between Albania vs Iceland European Championship Qualification Group H
FT
France
- - European Championship Qualification Group H LeagueE match Between France vs Andorra European Championship Qualification Group H
FT
Moldova
- - European Championship Qualification Group H LeagueE match Between Moldova vs Turkey European Championship Qualification Group H
Fi. AP
Grimsby Town
- - League Cup LeagueL match Between Grimsby Town vs Macclesfield Town League Cup
FT
Shepton Mallet
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Shepton Mallet vs Tavistock FA Cup Qualification
FT
Ossett Town
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Ossett Town vs Thornaby FA Cup Qualification
FT
Marske United
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Marske United vs Scarborough Athletic FA Cup Qualification
FT
Atherton Collieries
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Atherton Collieries vs United of Manchester FA Cup Qualification
FT
City of Liverpool
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between City of Liverpool vs Warrington Town FA Cup Qualification
FT
Ashton United FC
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Ashton United FC vs Tadcaster Albion FA Cup Qualification
FT
Colne
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Colne vs South Shields FA Cup Qualification
FT
Gainsborough Trinity
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Gainsborough Trinity vs Banbury United FA Cup Qualification
FT
Arundel FC
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Arundel FC vs Ramsgate FA Cup Qualification
FT
Redditch United
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Redditch United vs Sutton Coldfield Town FA Cup Qualification
FT
Sudbury AFC
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Sudbury AFC vs Deeping Rangers FA Cup Qualification
FT
Canvey Island
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Canvey Island vs Waltham Abbey FA Cup Qualification
FT
Peterborough Sports
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Peterborough Sports vs East Thurrock FA Cup Qualification
FT
Needham Market
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Needham Market vs Dereham Town FA Cup Qualification
AET
Worthing
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Worthing vs Hastings United FA Cup Qualification
FT
Flackwell Heath
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Flackwell Heath vs Sutton Athletic FA Cup Qualification
FT
Horsham
- - FA Cup Qualification LeagueF match Between Horsham vs Metropolitan Police FA Cup Qualification
FT
Spennymoor Town
- - National League North LeagueN match Between Spennymoor Town vs Blyth Spartans National League North
FT
JJ Urquiza
- - Primera B Metropolitana Apertura LeagueP match Between JJ Urquiza vs Defensores Unidos Primera B Metropolitana Apertura
FT
Sportivo Italiano
- - Primera C Apertura LeagueP match Between Sportivo Italiano vs Excursionistas Primera C Apertura
FT
Dock Sud
- - Primera C Apertura LeagueP match Between Dock Sud vs Deportivo Laferrere Primera C Apertura
FT
Club Sportivo Barracas
- - Primera D Apertura LeagueP match Between Club Sportivo Barracas vs Central Ballester Primera D Apertura
FT
Claypole
- - Primera D Apertura LeagueP match Between Claypole vs CA Lugano Primera D Apertura
FT
Juventud Unida San Miguel
- - Primera D Apertura LeagueP match Between Juventud Unida San Miguel vs Yupanqui Primera D Apertura
FT
Deportivo Santamarina
- - Primera Nacional Group B LeagueP match Between Deportivo Santamarina vs Brown de Adrogue Primera Nacional Group B
FT
Atletico Rafaela
- - Primera Nacional Group B LeagueP match Between Atletico Rafaela vs Quilmes Primera Nacional Group B
FT
Victoriano Arenas Reserves
- - Reserve Matches LeagueR match Between Victoriano Arenas Reserves vs Deportivo Laferrere Reserves Reserve Matches
FT
Lernayin Artsakh
- - 1. Division League1 match Between Lernayin Artsakh vs FC Torpedo Yerevan 1. Division
AET
Moreland Zebras FC
- - Victorian Qualification LeagueV match Between Moreland Zebras FC vs Bulleen Lions Victorian Qualification
AET
Perth SC
- - Western Playoff LeagueW match Between Perth SC vs Floreat Athena Western Playoff
FT
Perth U20
- - Western U20 League LeagueW match Between Perth U20 vs Cockburn City U20 Western U20 League
FT
Phuentsholing FC
- - Bhutan Premier League LeagueB match Between Phuentsholing FC vs Bhutan U19 Bhutan Premier League