Previous Week Next Week

27/01/2018

Young Boys
15:30 15:30
Neuchatel Xamax
IFK Goteborg
15:00 15:00
Stabaek
Sogndal
14:30 14:30
Lillestrom
Hacken
14:00 14:00
Sarpsborg 08
Mattersburg
14:00 14:00
BW Linz
Thun
14:00 14:00
Lausanne Sport
Rheindorf Altach
13:30 13:30
Zurich
Brommapojkarna
13:00 13:00
Sirius
LASK Linz
13:00 13:00
Hartberg
Salzburg
13:00 13:00
Ried
Salzburg
13:00 13:00
Wacker Innsbruck
Trelleborg
13:00 13:00
IFK Varnamo
Young Boys
13:00 13:00
Chiasso
Basel
12:30 12:30
Luzern
AIK
12:00 12:00
Inter Turku
Beroe
11:00 11:00
Amkar Perm
Dinamo Zagreb
11:00 11:00
SonderjyskE
Lokomotiv Moscow
11:00 11:00
Ostersunds FK
Viborg FF
10:00 10:00
Randers FC
Wil
10:00 10:00
Grasshoppers

26/01/2018

Malmo FF
18:00 18:00
Flora Tallinn
Ull/Kisa
13:00 13:00
Stabaek
FC Midtjylland
12:00 12:00
Vendsyssel FF
Slovan Liberec
11:00 11:00
Austria Wien
St. Polten
11:00 11:00
Tromso
Stromsgodset
11:00 11:00
Bodo/Glimt

25/01/2018

Mjondalen
15:30 15:30
Sandefjord
Frej
15:00 15:00
Dalkurd FF
Zenit St. Petersburg
15:00 15:00
Slavia Praha
FC Copenhagen
12:00 12:00
Guangzhou Evergrande FC
CSKA Sofia
11:00 11:00
AaB
FC Akhmat Grozny
11:00 11:00
Alanyaspor
Lokomotiv Moscow
11:00 11:00
CSKA Sofia
OB
11:00 11:00
Vejle BK
Odds BK
11:00 11:00
Shanghai Shenxin FC

24/01/2018

Orebro
18:00 18:00
Rynninge
Fremad Amager
15:00 15:00
Helsingor FC
Thun
15:00 15:00
Sion
Valerenga
15:00 15:00
Silkeborg IF
Amkar Perm
11:00 11:00
Korona Kielce
Anorthosis
11:00 11:00
Austria Wien
Mladost Doboj Kakanj
11:00 11:00
Tosno
Valerenga
11:00 11:00
FC Seoul
Basel
10:00 10:00
Winterthur

23/01/2018

Drogheda United
19:45 19:45
Bohemians
Dundalk
19:45 19:45
Cabinteely FC
Orebro
18:00 18:00
Karlslunds IH HFK
Hacken
17:00 17:00
Utsiktens
Wisla Krakow
15:30 15:30
Videoton
Luzern
15:00 15:00
Chiasso
Sturm Graz
15:00 15:00
Dynamo Kiev
Rheindorf Altach
14:30 14:30
Pogon Szczecin
Wacker Innsbruck
14:30 14:30
Wacker Innsbruck Am.
Dinamo Moscow
14:00 14:00
Stumbras
Ried
14:00 14:00
Gurten
Thun
14:00 14:00
Wil
Slavoj Vysehrad
13:30 13:30
Teplice
Arsenal Tula
13:00 13:00
Viktoria Berlin
Hobro IK
13:00 13:00
Skive IK
Podbrezova
12:00 12:00
Poprad FK
Kristiansund
11:00 11:00
Brattvaag
Lokomotiv Moscow
11:00 11:00
Tianjin Quanjian
Bayer Leverkusen
10:00 10:00
Oberhausen

22/01/2018

Canc.
Spartak Trnava
- -
Rostov
Canc.
St. Polten
- -
Dinamo Moscow
Dunav 2010
16:00 16:00
St. Polten
Mattersburg
15:30 15:30
Saarbrucken
Brondby IF
15:00 15:00
Guangzhou Evergrande FC
Zenit St. Petersburg
15:00 15:00
FC Copenhagen
Rapid Wien
14:45 14:45
CFR Cluj
FC Viitorul
14:00 14:00
Rostov
Alki Oroklini
13:00 13:00
Ufa
Dinamo Bucuresti
13:00 13:00
Austria Wien
FC Krasnodar
13:00 13:00
Lokomotiv Tashkent
FC Neftchi Baku
13:00 13:00
SKA-Khabarovsk
Shkendija
12:30 12:30
Zurich
CSKA Moscow
11:00 11:00
AC Horsens
Athletic Bilbao
10:30 10:30
Rudes
Spartak Moscow
09:00 09:00
FK Astana
FT
Boca Juniors
- -
River Plate

21/01/2018

FT
Jaguares de Cordoba
- -
Independiente Medellin
Tromsdalen
17:00 17:00
Floya
FT
CS U Craiova
- -
Lechia Gdansk
FT
CSKA Moscow
- -
Valerenga
FT
Levski Sofia
- -
Wolfsberger AC
FT
Borac BL
- -
Hrvatski Dragovoljac
FT
Slavia Sofia
- -
FC Akhmat Grozny
FT
Korona Kielce
- -
Olimpic Donetsk
FT
Rudar Velenje
- -
Ilirija Ljubljana
FT
Kolding IF
- -
Brabrand IF
FT
Hertha Berlin Am.
- -
SV Lichtenberg 47
CSMS lasi
11:00 11:00
Chornomorets Odessa
Canc.
Lausanne Sport
- -
Chongqing Lifan
FT
Nykobing FC
- -
B 73 Slagelse
FT
Inter Zapresic
- -
Slaven Belupo Koprivnica
FT
Sutherland Sharks FC
- -
St George Saints FC
FT
Sydney United
- -
Hakoah Sydney
Fi. AP
San Lorenzo
- -
Gimnasia La Plata

LEAGUES

Free Bet Offers